Yeni Galeri: Gündemin Görselleri 1; LOTR The Rings Of Power, She-Hulk ve House Of The Dragon

Bunu Paylaşın

Bugün, bir fırça/bir düğme sekmemizde yeni bir galeriye başlıyoruz; Gündemin Görselleri… Galerimizin amacı popüler kültürün gündemdeki ürünlerine dair görseller paylaşarak hem ürünleri anmak hem de onların estetik karakterlerini vurgulamak olacak.

Galerimizin ilk versiyonunu, ikisi sezon finali yapmış, biri de haftaya yapacak üç fantastik yapıma ayırdık. Bunlar, LOTR The Rings Of Power, She-Hulk ve House Of The Dragon. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan galerimize geçelim.

Amazon Prime imzalı LOTR, The Lord Of The Rings: The Rings Of Power, hakkında bir tanıtım yazısı yazdığımız ve sezon incelemesi de yolda olan bir yapım olarak hayranları beklendiği gibi, “lore”a hakim olanlar ve olmayanlar olarak ikiye bölse de, tatmin edici bir sezon finali ile önümüzdeki sezonları için umut verdi.

Disney Plus tarafından yayınlanan She-Hulk: Attorney At Law, eğlenceli ve sıra dışı kurgusuyla keyifli bir deneyim olmakla birlikte politik doğruculuk yanlıları ile karşıtlarını ciddi tartışmalara sokan bir yapım oldu. Diziyle ilgili bir incelemenin yine yolda olduğunu belirterek yapımın görsellerine geçelim.

HBO Max yapımı House Of The Dragon; öncülü Game Of Thrones‘un tüm özelliklerini alan, görece dar alanını ciddi bir entrika alanı ve muhtemelen twistlerle doldurmuş olan yapımın sezon finali haftaya olacağı için kesin bir yargı belirtmek yersiz olur. Bununla birlikte şu ana kadar söylediklerimizin de ciddi övgüler olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Sizleri, birbirine rakip üç kanaldaki üç popüler yapımın üç farklı dünyasına konuk ettiğimiz galerimizin sonuna geldik. Hoşça kalın.

Yazıyı beğendiniz mi?

Ortalama puan 0 / 5. Oylama sayısı: 0

Bunu oylayan ilk kişi olun

RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
Instagram

Cevap Yaz

Oturum aç:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir